Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Саміт у Нормандському форматі несе ризики для України

Політика 35257 переглядів

Опубліковано - 6.09.2019 | Всі публікації | Версія для друку

Саміт у Нормандському форматі несе ризики для України
Україна має дуже обережно ставитись до ідеї проведення саміту в рамках Нормандського формату.

Про це пише брюссельський аналітик Віллем Алдершоф, аналітик в Брюсселі, колишній співробітник Європейської Комісії аналізуючи політичну динаміку в Європі.

2 вересня дипломати Франції, Німеччини, України та Росії провели зустріч в Берліні, щоб почати планувати саміт з вирішення конфлікту в Україні, після того, як всі чотири країни засвідчили свою зацікавленість його проведення.

Однак саміт може не піти на користь Україні, через політичну ситуацію в країнах-учасницях а також через невдалі, на його думку, формулювання другого мінського протоколу.

Другий мінський протокол, укладений 12 лютого 2015 року "став суперечливим поєднанням розмитих формулювань стосовно Росії і зобов’язань, які примусово були накладені на Україну без строків, або логічного порядку кроків".

Іншим негативним фактором є зміни в політиці Франції та Німеччини стосовно Росії. Канцлер Німеччини Анґела Меркель вже не може займати стосовно Путіна таку ж жорстку позицію, як і в 2015 році, через зменшення її підтримки всередині країни і через те, що партнери партії Меркель по коаліції – соціальні демократи виступають за покращення відносин з Росією, вважає експерт.

Алдершоф звертає увагу на повернення Росії до ПАРЕ - ініціативу, яку підтримали французи та німці а також на політику президента Франції Еммануеля Макрона стосовно Путіна. Макрон провів переговори з Путіним перед засіданням Великої сімки у Франції минулого місяця, що відкрило можливість для обговорення повернення Росії до об’єднання.

Макрон, на думку аналітика, вважає свою роль у саміті дуже успішною і прагне продемонструвати подальші досягнення в міжнародній політиці, провівши саміт Нормандської четвірки.

"Через слабку позицію Меркель і через те, що від Володимира Путіна не вимагатимуть справжніх поступок, недосвідчений український президент найімовірніше підпаде під тиск західних партнерів", - пише Алдершоф і зауважує, що в результаті переговорів, позиція України може послабитись.

Зеленський все ще може досягти успіху, якщо чітко дотримуватиметься вимог України стосовно виведення збройних формувань з Донбасу, військового устаткування, роззброєння та інших.

Однак, зазначає дослідник, те, що ситуація у Німеччині, Франції та Росії не на користь Зеленського і те, як Зеленський поводиться з питання обміну полоненими свідчить, що "є серйозні підстави для найбільшої обережності", робить висновок експерт.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Політика»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.