Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму презентували проект археологічних турів

Туризм Регіон: Автономна республіка Крим 30839 переглядів

Опубліковано - 24.02.2010 18:23 | Всі новини | Версія для друку

Фото - з сайту zverozub.com
Фото - з сайту zverozub.com
Кримський історико-археологічний фонд «Спадщина тисячоліть» презентував проект організації археологічних турів на півострові.

Як розповіла на прес-конференції директор фонду Анастасія Стоянова, всім бажаючим пропонується участь у так званих молодіжних археологічних таборах, які організовуються на базі діючих археологічних експедицій, повідомляє сайт "Новини Криму".

Туристи зможуть взяти участь в розкопках, познайомитися з історичними пам'ятками, покуштувати їжу, приготовлену в польових умовах.

Час перебування в таборі становить від трьох днів до півтора місяця. Приміром, намічається відвідування могильника в Білогорському районі, городища Мангуп-Кале в Бахчисарайському районі і міжнародного центру експериментальної археології та інноваційної педагогіки “Кара-Тобе” в Саках.

Крім того, фонд організовує екскурсії на археологічні розкопки, тури вихідного дня і багатоденний тематичний тур «Антична Таврика», який буде включати в себе відвідування пам'яток, залишених в Криму стародавніми греками і римлянами.

За оцінкою директора туристичної фірми «СНП-Крим» Івана Коваленка, новинка буде мати успіх, оскільки імідж Криму як в першу чергу пляжного курорту себе поступово вичерпує. Багатьом гостям півострова приївся не тільки пляжний, але і гірський відпочинок. Для таких туристів, а також для всіх, хто цікавиться археологією та історією, подібна пропозиція має бути цікавою.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року фонд «Спадщина тисячоліть» за підтримки Міжнародного фонду «Східна Європа» розпочав впровадження проекту зі створення Центру археологічного туризму на півострові.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.