Аратта - На головну

26 липня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Компанії Microsoft заборонили продавати Office 2007

Технології 6507 переглядів

Опубліковано - 23.12.2009 18:37 | Всі новини | Версія для друку

Компанії Microsoft заборонили продавати Office 2007
Компанії Microsoft заборонили продавати Office 2007
Федеральний апеляційний суд США виніс рішення проти Microsoft в патентній суперечці з компанією i4i.

Як пише The Wall Street Journal, тим самим суддя ухвалив стягнути з Microsoft на користь позивача 290 мільйонів доларів і заборонив з 11 січня продаж пакетів офісних програм Microsoft Office 2003 і 2007.

Варто зазначити, що предметом розгляду двох компаній стала технологія, запатентована i4i і призначена для зміни структури документа. У продуктах Microsoft аналогічне рішення називається Custom XML і дозволяє класифікувати документи.

Нагадаємо, що нова версія офісного пакету Microsoft, Office 2010, яка поки проходить бета-тестування, вже не містить запатентованих i4i функцій. Крім того, представники Microsoft вже пообіцяли прибрати Custom XML з Word 2007 і Office 2007.

Конфлікт i4i і Microsoft триває з 2007 року. Один з основних продуктів компанії, що доповнює функціональність текстового процесора Word функцією створення і редагування шаблонів документів у форматі XML, виявився марним, коли Microsoft вбудувала подібну можливість у Word 2003.

Як повідомлялося, суд вже забороняв продаж Word і будь-яких інших продуктів Microsoft, що включають у себе функції з відкриття файлів .XML, .DOCX і .DOCM. Корпорації вдалося оскаржити це рішення і домогтися відстрочки заборони до винесення остаточного рішення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.