Аратта - На головну

22 квітня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міносвіти зрозумів: поки є пільги - махінацій не уникнути

Влада 4019 переглядів

Опубліковано - 6.08.2009 14:08 | Всі новини | Версія для друку

Міносвіти зрозумів: поки є пільги - махінацій не уникнути
Міносвіти зрозумів: поки є пільги - махінацій не уникнути
Ідеальним варіантом впорядкування вступної кампанії до вищих навчальних закладів є повне скасування пільг для абітурієнтів.

На цьому наголосив директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти та науки Ярослав Болюбаш сьогодні на прес-конференції в Києві, коментуючи, зокрема, цьогорічну негативну тенденцію, через яку найбільшу кількість місць у престижних ВНЗ зайняли не найкращі за знаннями абітурієнти, а пільговики.

«Можна обрати ідеальний варіант: скасувати всі пільги при вступі до ВНЗ. Єдина пільга – це знання, це бал у сертифікаті», - наголосив Болюбаш.

Як також зауважив директор Департаменту вищої освіти, на першому і наступних етапах навчання у вищих навчальних закладах така категорія дітей (пільговики – УНІАН) страждає. «Вони стають другосортними, і після першого чи другого семестрів їх відраховують», - констатував тенденцію експерт.

Водночас він зауважив, що в сьогоднішніх українських реаліях повністю скасувати пільги неможливо.

«Знання є європейською нормою, а пільги можуть бути, наприклад, у питаннях соціального забезпечення», - сказав Болюбаш.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.