Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські чекісти тепер будуть ходити з кейсами і виводити з ладу АЕС і ГЕС

Технології 6104 перегляди

Опубліковано - 6.08.2009 12:54 | Всі новини | Версія для друку

Російські чекісти тепер будуть ходити з кейсами і виводити з ладу АЕС і ГЕС
Російські чекісти тепер будуть ходити з кейсами і виводити з ладу АЕС і ГЕС
Російські вчені створили пристрій розміром з невелику валізку, здатний миттєво виводити з ладу всі електронні компоненти систем озброєнь супротивника.

Про це повідомив член Ради при президентові РФ з науки і високих технологій академік РАН Володимир Фортов.

"На даний час усі системи озброєння оснащені радіоелектронними компонентами. Якщо у вас є потужне і компактне джерело радіовипромінювання - а потужне, за нашими міркуваннями, це один гігават (Гвт), то всю електроніку супротивника можна одноразово вивести з ладу. Але є в арсеналі і пристрої, що відключають електронне устаткування на короткий час, - на 20 хвилин, наприклад, під час проведення спецоперацій", - відзначив академік.

"Створений пристрій розміром з невеликий портфель і має потужність в один Гвт. Для порівняння: Гвт енергії - це дві черги "ДНЕПРОГЕС", або один Чорнобильський реактор. Є напрацювання за джерелами випромінювання з обхватом в кілометр, є - в 200 метрів", - уточнив Володимир Фортов.

Пристрій діє не тільки на електроніку супротивника, але й на всі електронні пристрої мирних жителів. "Але коли війна вже почалася - перемога важливіша", - вважає учений.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.