Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Microsoft назвала ціну Windows 7 і розповіла, як отримати ОС безкоштовно

Технології 6671 перегляд

Опубліковано - 26.06.2009 13:22 | Всі новини | Версія для друку

Microsoft назвала ціну Windows 7 і розповіла, як отримати ОС безкоштовно
Microsoft назвала ціну Windows 7 і розповіла, як отримати ОС безкоштовно
У США ліцензійна версія операційної системи Microsoft Windows 7 Home Premium буде коштувати 199 доларів. Windows 7 Professional обійдеться в 299 доларів, Windows 7 Ultimate - в 319 доларів.

Про це повідомляється в блозі розробників Windows.

З 26 червня по 11 липня в США пройде спеціальна акція, в рамках якої користувачі зможуть за попереднім замовленням купити Windows 7 зі знижкою. У цей період за оновлення відповідних версій Windows XP або Vista до Windows 7 Home Premium і Professional вони заплатять 50 і сто доларів. Аналогічні акції в різний час пройдуть і в інших країнах, включаючи Великобританію, Німеччину та Японію.

Після завершення промоакцій оновлення до Windows 7 Home Premium буде коштувати 119,99 долара. За оновлення відповідних версій Windows XP або Vista до Windows 7 Professional доведеться заплатити 199,99 долара, до Windows 7 Ultimate - 219,99 долара.

У Європі Microsoft не буде пропонувати оновлення старої операційної системи до Windows 7 за зниженою ціною, так як це суперечить європейському антимонопольному законодавству. За Windows 7 Home Premium європейці заплатять 119,99 євро, за Professional - 285,99 євро, за Ultimate - 299,99 євро.

Крім того, Windows 7 можна отримати безкоштовно. Для цього достатньо купити в період з 26 червня 2009 року по перше січня 2010 року комп'ютер з встановленою Windows Vista. В рамках програми Windows 7 Upgrade Option цю ОС можна оновити на Windows 7, не сплачуючи за це. У програмі беруть участь не всі виробники комп'ютерів і не всі версії Vista.

Продажі Windows 7 розпочнуться 22 жовтня. В цей день з'являться версії цієї операційної системи на 14 мовах, включаючи російську. 31 жовтня вийде ще 21 локалізована версія Windows 7. Російська ціна Windows 7 поки не повідомляється.

Нагадаємо, для європейських споживачів Microsoft підготує спеціальну версію операційної системи Windows 7 без вбудованого браузера Internet Explorer.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.