Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Науковці: симпатії до незнайомця регулюються гормонами

Він і Вона 17703 перегляди

Опубліковано - 14.04.2009 00:05 | Всі новини | Версія для друку

Симпатія і довіра при знайомстві частково визначаються гормонами
Симпатія і довіра при знайомстві частково визначаються гормонами
Британські вчені встановили, що гормон окситоцин впливає на те, наскільки привабливими і надійними здаються нам нові знайомі.

При викиді окситоцину, більш відомого своєю здатністю налагоджувати контакт між матір'ю та новонародженим, "ми з більшою ймовірністю бачимо незнайомих нам людей в більш вигідному світлі", стверджує Ангелікі Теодоріду, психолог британського університету Брістолі і керівник даного дослідження, результати якого опубліковані в журналі Hormones and Behavior.

Дані більш ранніх досліджень говорили про те, що рівень окситоцину підвищується, коли матері бачать своїх новонароджених дітей, або торкаються до них, пише автор статті Юен Келлоуей.

Вчені під керівництвом Теодоріду піддали 96 учасників експерименту впливу окситоцину або плацебо і попросили їх оцінити чоловіків і жінок, знятих на фотографіях, з точки зору привабливості й довіри.

Поза залежністю від статі і настрою добровольці, які отримали окситоцин, визнали незнайомців більш привабливими і надійними, встановили психологи.

Нагадаємо, американські вчені нещодавно встановили, що в ухваленні рішення "красиво чи ні" у чоловіків і жінок беруть участь різні області мозку, через що вони по-різному оцінюють прекрасне.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Він і Вона»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.