Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Західні цінності породжують психічні захворювання

Охорона здоров`я 9420 переглядів

Опубліковано - 10.08.2006 18:47 | Всі новини | Версія для друку

Західні цінності породжують психічні захворювання
Західні цінності породжують психічні захворювання
Швидке розповсюдження в Японії західних методів ведення бізнесу привело до зростання психічних захворювань і повинне в демографічній кризі, що заглиблювалася, заявили представники уряду.

Статистика показує, що 60% працівників страждають від "високої тривожності", а 65% відзначають стрімко зростаючий рівень психічних проблем.

Тим часом чисельність населення Японії скорочується, і уряд уперше визнав, що спад народжуваності пов'язаний з чинниками, що стосуються роботи. Керівники Японського інституту психічного здоров'я пов'язують ті ж чинники зі зростанням рівня депресії серед працюючих і рівнем самогубств, який залишається найвищим серед держав із високим статком.

Оплата й просування у залежності від заслуг викликають особливий неспокій, оскільки вони не вписуються в традиційну систему, засновану на старшинстві, яка панує в корпоративній Японії. У новій жорсткій атмосфері смертельної конкуренції між працівниками, стверджує Інститут населення і соціального страхування, молодь не відчуває достатньої фінансової стабільності, щоб створювати сім'ї.

Ця тенденція є гальмом для спроб японських компаній відповідати глобалізації шляхом введення робочих методів, наближених до американської і британської моделей. Велика кількість тимчасових співробітників, посилення готовності звільняти людей і нерівність оплати є їх зворотною стороною.

Прес-секретар Інституту психічного здоров'я заявив, що акцент на індивідуальних показниках призводить до сум'яття японських працівників, особливо тих, кому за 30. "У нових робочих моделях людей схильні індивідуалізувати, – сказав він. – Коли люди працювали командами, вони були щасливішими".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.