Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комп’ютерній миші виповнилося 40 років

Технології 6495 переглядів

Опубліковано - 9.12.2008 13:11 | Всі новини | Версія для друку

Комп’ютерній миші виповнилося 40 років
Комп’ютерній миші виповнилося 40 років
Комп’ютерній миші 9 грудня 2008 року виповнилося сорок років. 9 грудня 1968 року Дуглас Енгельбарт вперше продемонстрував розроблений ним маніпулятор.

Власне, пристрій був зібраний Білом Інглішем, що входив до його команди.

Миша, показана Енгельбартом, була зроблена з дерева і мала всього одну кнопку. Демонстрація проходила на системі NLS, яка мала функцію повнотекстового редагування і вміла ставити гіперпосилання, повідомляє ВВС News.

Енгельбарт не отримав ніяких відрахувань за мишу, оскільки термін дії патенту закінчився раніше, чим відбулося широке розповсюдження персональних комп'ютерів. Маніпулятор надалі визначив як розвиток комп'ютерних програм, так і устаткування.

Сама мишка була винайдена в 1964 році, а пристрої, які можна вважати її попередниками, з'явилися на початку п'ятдесятих років. З того часу в світі випускається безліч мишей. Зокрема, компанія Logitech в грудні відзначила випуск мільярдної миші.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.