Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені дослідили поширення щастя

Духовний світ 11471 перегляд

Опубліковано - 8.12.2008 13:46 | Всі новини | Версія для друку

Щастя поширюється як вірус
Щастя поширюється як вірус
Поширення щастя серед людей можна порівняти з благотворним вірусом. Про це пишуть вчені з Британії і США в авторитетному спеціалізованому виданні British Medical Journal.

За даними дослідження, проведеного Ніколасом Крістакісом із Гарварду і Джеймсом Фоулером з Університету Каліфорнії у Сан-Дієго, на основі опитувань 5 тисяч чоловік і їхніх 50 тисяч рідних і знайомих, щастя є колективною справою і це відчуття багато в чому залежить від щастя друзів і навіть щастя друзів друзів.

Радість однієї людини може поширитися далі й сприяти щастю людей, які стоять на кілька ступенів від нього. Так, якщо людина щаслива, вона збільшує шанси на щастя свого близького друга на 25%, друга цього друга - на 10%, і друга того друга - на 5,6%, стверджують вчені.

Були проаналізовані дані Framingham Heart Study, соціологічного дослідження серцевих захворювань, що охоплює 5 тисяч чоловік, починаючи з 1948 року. Так, як дослідження вивчало долю його учасників та їхніх нащадків протягом кількох поколінь, його автори записали докладну інформацію про близьких друзів та рідних кожної людини, щоб краще відстежити долю перших учасників.

Ця база даних стала ідеальною соціальною лабораторією для Крістакіса і Фоулера, які тричі за 20 років опитали кожного учасника та його друзів та близьких про їхній емоційний стан, пояснює автор статті Еліс Парк.

Нагадаємо, нещодавно дослідження протилежних щастю станів, страху і стресу, яке корегувалося Пентагоном, встановило, що вони можуть підсвідомо вловлюватися людиною із запахом феромонів, що виділяються потом, і навіть бути заразними.

За матеріалами Time
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Духовний світ»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.