Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Навколо Києва в рамках підготовки до Євро-2012 побудують велику кільцеву дорогу

Регіональні новини Регіон: Київська область 11157 переглядів

Опубліковано - 3.12.2008 01:44 | Всі новини | Версія для друку

Навколо Києва в рамках підготовки до Євро-2012 побудують велику кільцеву дорогу
Навколо Києва в рамках підготовки до Євро-2012 побудують велику кільцеву дорогу
Будівництво великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва планується завершити до 2012 року. Її будівництво планується здійснювати в три етапи.

Про це повідомив голова Державної служби автомобільних доріг Вадим Гуржос під час наради у Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо інфраструктурних проектів розвитку мережі доріг, повідомляє прес-служба КМУ.

“На сьогоднішній день це один з найкраще підготовлених проектів”, - зауважив голова Державної служби автомобільних доріг.

Вадим Гуржос нагадав, що проект будівництва складається з трьох стадій, і на першій стадії – на ділянці дороги Київ-Луганськ-Ізварино – планується будівництво розв’язки з мостовим переходом через річку Дніпро (північніше м.Українка Обухівського р-ну.) та виходу на дорогу Київ-Харків і в напрямку міста Бровари.

Голова Державної служби автодоріг повідомив, що в цьому році вже розпочато реконструкцію на ділянці Бровари-Бориспіль, що входить у плани будівництва і реконструкції нової кільцевої дороги. За словами Вадима Гуржоса, на цій ділянці планується збудувати мостовий перехід довжиною 5 км, 25,7 км доріг з підходами, два допоміжні мости і шість шляхопроводів, а будівництво цієї ділянки коштуватиме 25 млрд. грн. в цінах 2008 року.

Вадим Гуржос зауважив, проектом цікавиться велика кількість інвесторів, з якими вже розпочато переговори. Зокрема, найближчим часом очікується візит делегації з Китаю для підписання необхідних документів та продовжуються переговори з французькими компаніями, з якими відповідні угоди було підписано у 2005 році.

Голова Державної служби автомобільних доріг відзначив, що будівництво кільцевої дороги підвищить транзитність України, адже зв’яже найважливіші шляхи, які поєднують Україну з іншими країнами, в першу чергу, з країнами Євросоюзу: “Кільцева дорога зв’яже третій, п’ятий і дев’ятий міжнародні транспортні коридори і чотири національні транспортні коридори”.

Окрім того, за його словами, зазначений проект дасть поштовх для розвитку ринку металопродукції та створить додаткові робочі місця.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.