Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку

Економіка 5972 перегляди

Опубліковано - 14.11.2008 15:30 | Всі новини | Версія для друку

Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Штучна підтримка гривні з боку Нацбанку України викликає негативну реакцію у зарубіжних інвесторів.

Про це заявив сьогодні директор компанії Astrum Investment Management Максим Бланк, виступаючи на конгресі учасників ринку акцій.

"Зарубіжний інвестор ніколи не зайде у валюту, яка у будь-який момент може обвалитися. Тому він вкладатиме кошти в доларові облігації, або в євро, але ніяк не в гривневі інструменти. Тому, для відновлення припливу іноземних інвестицій необхідно, перш за все, подолати кризу недовіри до української національної валюти", - заявив М.Бланк.

Взагалі, на його думку, спроби адміністративного регулювання з боку держави посилюють кризу.

Як приклад він навів спроби державного врегулювання в США в 1929-1932 рр. "Тоді уряд адміністративними заходами боровся за здешевлення сільгосппродукції і із зниженням зарплати. У результаті, можна було спостерігати те, що згодом назвали гримасами ринку, коли вирощений врожай фермери знищували, тому що не могли продати його беззбитково, а в цей час у містах за безкоштовним супом шикувалися черги безробітних, які не могли знайти роботу за тими ставками зарплат, які встановлював уряд", - сказав Бланк.

Як ще один приклад неефективності державного втручання він навів азіатську економічну кризу 1997-1998 р., коли держава боролася з інфляцією шляхом посилювання монетарної політики, що призвело до обмеження кредитування в реальному секторі економіки і поглиблення економічного спаду.

У зв'язку з цим, Бланк назвав неефективною і помилковою нинішню політику Нацбанку України, який намагається діяти аналогічним чином.

"Не треба боятися двозначного показника інфляції, тому що посилювання кредитної кризи набагато страшніше", - сказав Бланк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.