Аратта - На головну

17 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Луценко бачить у НСНУ бажання ширки і нічого іншого

Влада 4026 переглядів

Опубліковано - 24.09.2008 17:49 | Всі новини | Версія для друку

Луценко бачить у НСНУ бажання ширки і нічого іншого
Луценко бачить у НСНУ бажання ширки і нічого іншого
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переконаний, що блок “Наша Україна - Народна самооборона” не має наміру повертатися до демократичної коаліції.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Кабміні.

"Їх (НУ-НС) стратегія полягає в створенні широкої коаліції, і питання полягає в тому, хто швидше добіжить до Віктора Януковича", - сказав міністр.

Юрій Луценко наголосив, що єдиний вихід із політичної кризи полягає в поверненні НУ-НС до коаліції.

Як повідомлялося раніше, сьогодні прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ робить усе можливе, щоб повернути НУ-НС до демократичної коаліції та створити нову коаліцію із блоком Литвина.

Володимир Литвин сьогодні ж сказав, що не бачить особливого бажання НУ-НС до утворення нового блоку. Тому він переконаний, що колеги вже домовилися про нові дострокові вибори і наразі вирішується питання часу їхнього проведення. За словами Литвина - шукають проміжок часу, щоб явка виборців була мінімальною.

Лідер НУ-НС В'ячеслав Кириленко заявив, що наразі переговорів із БЮТ не ведеться і що бютівці просто тягнуть час і обмежуються загальними формулюваннями. Інші ж нардепи-нашоукраїнці у інтерв'ю журналітстам повторюють однакові фрази про зраду, промосковську коаліцію тощо. Не можна не помітити, що стилистика цих висловлювань є однаковою і часто-густо не співпадає із характерною лексикою даного політика.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.