Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Льоня Космос вчергове збрехав

Правосуддя 8008 переглядів

Опубліковано - 8.07.2008 15:59 | Всі новини | Версія для друку

Льоня Космос вчергове збрехав
Льоня Космос вчергове збрехав
Київський міський голова Леонід Черновецький так і не відкликав із Генпрокуратури свою заяву щодо інциденту з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, як обіцяв одразу після перемоги на позачергових виборах у столиці.

Про це заявив народний депутат України Геннадій Москаль.

«Черновецький виявився дрібним шахраєм, слова якого нічого не варті», – сказав народний депутат.

Саме у справі щодо інциденту між Л. Черновецьким та Ю. Луценком учора відбулися слухання в Апеляційному суді Києва, в результаті яких підтверджено законність скасування Подільським судом столиці постанови про порушення кримінальної справи проти Юрія Луценка за завою київського мера.

«Замість обіцяного відкликання заяви Черновецький найняв відомого адвоката Федура, аби домогтися прийняття рішення на свою користь», – зауважив Геннадій Москаль.

Після вчорашньої програної справи в Апеляційному суді Києва Андрій Федур заявив, що тепер сподівається на розвиток кримінальної справи проти Ю. Луценка вже не як проти держслужбовця, а як проти фізичної особи.

Як повідомлялося, стосовно Юрія Луценка було порушено кримінальну справу після інциденту з мером Києва Леонідом Черновецьким 18 січня після засідання Ради національної безпеки і оборони. 26 травня Генеральна прокуратура перекваліфікувала кримінальну справу з «нанесення легких тілесних ушкоджень» на «посадовий злочин».

3 червня повторно обраний Київським міським головою Леонід Черновецький повідомив про своє рішення відкликати заяву із прокуратури щодо інциденту з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.