Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Клерки СП розбушувалися. Готуться силою захопити МВС

Скандал 5638 переглядів

Опубліковано - 27.05.2008 14:51 | Всі новини | Версія для друку

Клерки СП розбушувалися. Готуться силою захопити МВС
Клерки СП розбушувалися. Готуться силою захопити МВС
Глава МВС заявив про те, що Секретаріат Президента і Партія регіонів готують розвал коаліції. Луценко звинуватив Віктора Балогу програші НУ-НС виборів у Києві і повідомив, що у Секретаріаті Глави держави планують силове захоплення МВС.

"Єдине завдання, яке вони поставили для Генпрокуратури і Медведька – висунути проти мене будь-яке звинувачення і усунути мене від посади. – підкреслив він. – Вони хочуть захопити МВС, і я знаю про те, що розробляються плани неправового захоплення міністерства, в тому числі готується силовий сценарій… Сотні працівників ГПУ намагаються знайти щось проти Луценка…", - повідомив лідер Народної самооборони журналістам.

Разом з тим Луценко зазначив, що збирається й надалі очолювати МВС.

"Я збираюсь працювати міністром внутрішніх справ. – сказав він. – Звільнити міністра внутрішніх справ можна, або усунувши мене фізично, або якщо я напишу заяву, або за поданням прем'єр-міністра".

Крім того Луценко заявив про тиск з боку Секретаріату Президента і особисто Президента Віктора Ющенка.

"В перших числах травня мені на нараді у Секретаріаті Президента поставили дві умови – погодитися на широку коаліцію у Верховній Раді і Київраді і припинити переслідування кримінальних кланів Донецька. – сказав міністр. - Я відмовився, на що Ющенко мені сказав:"Юра, кинь ці ментовські примочки, поки я Президент, всі, хто ходить в костюмі до мене в кабінет, не сядуть".

"Сьогодні у нас на очах протягом останнього місяця відбувається політичний переворот – Ющенко підтримає план Балоги і Колесникова по розвалу коаліції", - наголосив Луценко.

"Я програв Балозі київські вибори, я програв Секретаріату Президента, якому вдалося повністю знищити підтримку НУ-НС киянами… Ми мусили відповісти у Києві за зраду наших вождів", - підкреслив Луценко на прес-конференції.

"Ані мене, ані Народну самооборону не залякають, і я не поступлюся принципами: єдина можлива демократична коаліція - це БЮТ, Народна самооборона і Наша Україна Балоги і його Єдиного центру", - додав міністр.

Крім того, міністр заявив, що для розв'язання політичної кризи Віктору Ющенку потрібно було відправити у відставку Віктора Балогу і закликати Юлію Тимошенко припинити „конституційну активність”.

"Він (В.Ющенко), як лідер демократичних сил, міг би піднятися над сутичкою, відправити у відставку Балогу і вимагати від Тимошенко припинення конституційної активності. – сказав Луценко. – На жаль, Ющенко не прийняв мій план, прийняв план Балоги і втратив статус людини над сутичкою… Загроза кучмістського реваншу стала абсолютно очевидною, і я впевнений, що не за горами збори коаліції і аналогічні заяви її лідерів.", - додав Луценко.

Як повідомлялося раніше, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вчора давав свідчення у Генпрокуратурі. Після чого стало відомо, що Луценка звинувачують у посадовому злочині. Сьогодні ГПУ має намір висунути йому звинувачення та обрати запобіжну міру.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.