Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко не змогла домовитися із газпромівцями. Переговори триватимуть

Газоват 7628 переглядів

Опубліковано - 21.02.2008 20:46 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко не змогла домовитися із газпромівцями. Переговори триватимуть
Тимошенко не змогла домовитися із газпромівцями. Переговори триватимуть
Голова правління “Газпрому” Олексій Міллер і прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на зустрічі в Москві не змогли досягти домовленостей щодо деталей російсько-українських газових відносин, переговори будуть продовжені.

Про це повідомив офіційний представник «Газпрому» Сергій Купріянов.

"Зустріч закінчилася, переговори будуть продовжені", – сказав Купріянов журналістам, не уточнивши, коли саме відбудеться наступний раунд.

Урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром Тимошенко завершила в Москві переговори з керівництвом російського ВАТ «Газпром». Переговори тривали п'ять годин.

Запланований в "Газпромі" брифінг прем'єр-міністра Тимошенко був скасований. Одразу після закінчення переговорів урядова делегація попрямувала в аеропорт, звідки вилітає до Києва.

Перед початком переговорів прес-секретар прем'єр-міністра Марина Сорока заявляла, що урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром України Тимощенко має намір сьогодні домовитися з російським ВАТ «Газпром» про врегулювання заборгованостей за спожитий в 2007 році газ.

«Українська делегація налаштована на те, щоб продовжувати сьогодні переговори доти, доки не буде врегульований борг», - підкреслила Сорока.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.