Аратта - На головну

20 квітня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НДП зливається “на трьох”. Із такими ж аутсайдерами минулих виборів

Політика 4596 переглядів

Опубліковано - 25.10.2007 14:14 | Всі новини | Версія для друку

НДП зливається “на трьох”. Із такими ж аутсайдерами минулих виборів
НДП зливається “на трьох”. Із такими ж аутсайдерами минулих виборів
Народно-демократична партія, Демократична партія України і Республікансько-Християнська партія мають намір злитися в одну політичну силу.

Про це на прес-конференції сказала лідер НДП Людмила Супрун.

«Мова йтиме про створення однієї партії», - сказала вона.

За словами Супрун, рішення про взяття курсу на об’єднання демократичних партій НДП ухвалила на засіданні політичного виконавчого комітету партії 24 жовтня.

Вона пояснила, що тим самим НДП готується до наступних виборів до Верховної Ради.

«Ми беремо курс на підготовку до нових виборів: парламентських і виборів до органів місцевого самоврядування», - сказала вона.

Як повідомлялося раніше, Народно-демократична партія, Демократична партія України і Республіканська християнська партія створили блок «Український регіональний актив» на вибори до Верховної Ради 30 вересня, але він не подолав 3% бар’єр.

Нагадаємо, що СДПУ(О) також веде активну роботу по утворенню так званого лівого фронту, куди пропонують об'єднатися усім соціал-демократичним партіям, включаюсчи СПУ, хоча Мороз це активно заперечує.

Не проти розширитися і Народна партія Литвина. Хоча поки що, всі ці з'єднання та об'єднання на рівні напівконфіденційних перемовин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.