Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Поліція Татарстану відкрила кримінальну справу проти Коломойського

Світ навколо нас 1760 переглядів

Опубліковано - 3.08.2021 17:23 | Всі новини | Версія для друку

Поліція Татарстану відкрила кримінальну справу проти Коломойського
Поліція Татарстану відкрила кримінальну справу проти Коломойського
Міністерство внутрішніх справ російського регіону Татарстан відкрило кримінальну справу проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського. Поліція підозрює його в створенні злочинного співтовариства, повідомляють російські новинні агентства.

Справу відкрили за статтею «Організація злочинного співтовариства», вона передбачає до 20 років позбавлення волі.

Слідство заявляє, що в грудні 2006 року Коломойський разом з іншими великими українськими підприємцями, Геннадієм Боголюбовим, Олександром Ярославським і Павлом Овчаренком, створили злочинне співтовариство і викрали нафту в компанії «Татнафта» на чотири мільярди доларів.

«Татнафта» брала участь в створенні компанії «Укртатнафта». У 2007 році контроль над українською структурою перейшов до Коломойського. Слідство вважає, «Укртатнафта» отримала велику партію нафти, а потім бізнесмен і його спільники відсторонили від роботи менеджерів і акціонерів із Татарстану.

Коломойський і інші згадані особи звинувачення наразі не коментували.

У 2007 році влада Татарстану заявила про силове захоплення «Укртатнафти».

У 2009 році за рішенням українських судів російська частка в підприємстві скоротилася до нуля.

У 2019-му Верховний суд Росії зобов’язав Україну виплатити близько 144 мільйонів доларів на користь «Татнафти».

Цього року Ігор Коломойський опинився на четвертому місці в українському списку Forbes зі статками у 1,8 мільярда доларів.

США запровадили санкції проти Коломойського за «корупційні дії».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.