Аратта - На головну

6 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Львові викрили найбільший за останні роки відстійник крадених автомобілів

Кримінал Регіон: Львівська область 10389 переглядів

Опубліковано - 16.05.2007 04:56 | Всі новини | Версія для друку

У Львові викрили найбільший за останні роки відстійник крадених автомобілів
У Львові викрили найбільший за останні роки відстійник крадених автомобілів
Близько сотні престижних іномарок виявили під час пошукових заходів у селі Городиславичах Пустомитівського району.

Однак у водіїв, чиї машини викрадено, знахідка оптимізму не викликала. Дехто з них переконаний – правоохоронці прикривають автомафію. А Львівщина й надалі посідає третє місце за кількістю автокрадіжок після Києва та Дніпропетровська.

Відстійник виявили даїшники на території занедбаного фермерського господарства. Більшість автівок розібрана, без номерних знаків. Усі машини - престижні іномарки.

Власника незаконного автомайданчику затримали. Якими були схеми злочинців, правоохоронці поки що лише припускають.

Денис Харчук, в. о. керівника ЦГЗ ГУ МВС в області:
«Зараз є декілька версій. Схоже за все, що підбиті автомобілі, які не підлягали ремонту, які там на місці розкомплектовувалися і переварювалися номера агрегатів. Ну, і друге – це коли викрадені автомобілі повністю розкомплектовувалися на запчастини».

Однак, незважаючи на успіхи, міліціянтам важко повернути довіру постраждалих. У Валентини Антонюк викрали новеньку «Шкоду Октавію» 10 вересня 2006-го. А за кілька днів син постраждалої отримав пропозицію.

Юрій Березовський, син постраждалої:
«Через три дні до нас зателефонував працівник райвідділу і запропонував за 7 із половиною тисяч доларів викупити машину».

Родина викуповувати власну машину відмовилася. Розслідування триває вже 8 місяців, а пані Валентина й далі ходить пішки.

За цей час, скаржиться, міліцянти не знайшли автомобіля і не подбали про те, щоб покарати злочинців.

Валентина Антонюк, власниця викраденого автомобіля:
«Розслідування не ведеться, бо є зацікавлені особи як у погонах, так і бандити. І мають пряму зацікавленість розвалити кримінальну справу».

Львівська автомафія – організована не гірше за силову структуру, - ділиться досвідом кримінальний журналіст Омар Узарашвілі. У ній є свої розвідники, зв’язківці, бомбардувальники.

Однак головною складовою їхнього успіху, каже репортер, є співпраця з перевертнями в погонах.

Омар Узарашвілі, журналіст-криміналіст:
«Повернення за винагороду переважно іде через посередників-правоохоронців. По-друге, і з митниками - дуже багато дорогих іномарок от зараз от виявляють на західних переходах регіональної митниці».

Виявлення відстійника автомобілів – ознака того, що не всі правоохоронці співпрацюють зі злодіями, - каже журналіст. Однак цього замало, щоб знищити автомафію.

На його думку, в Україні мають бути поважні страхові компанії, які проводили б незалежне розслідування автокрадіжок. Окрім того, треба узаконити інститут приватних детективів, які конкурували б із міліцією.

Автомобіль – не голка у копиці сіна. Але у павутині тіньових стосунків людей у погонах і злодіїв його набагато важче віднайти. Навіть тим міліціянтам, які хочуть сміливо дивитися у вічі тим, кого вони покликані оберігати.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.