Аратта - На головну

17 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Завтра відбудеться презентація Президенту Ющенку та прем'єру Януковичу здобутків переговірників

Влада 6026 переглядів

Опубліковано - 16.05.2007 00:26 | Всі новини | Версія для друку

Завтра відбудеться презентація Президенту Ющенку та прем'єру Януковичу здобутків переговірників
Завтра відбудеться презентація Президенту Ющенку та прем'єру Януковичу здобутків переговірників
Заступник глави Секретаріату Президента Іван Васюник заявляє, що робоча група підготувала пакет документів для завтрашньої презентації Президенту Віктору Ющенку та прем’єр-міністру Віктору Януковичу.

Про це він повідомив журналістам після закінчення засідання робочої групи з підготовки документів, необхідних для проведення позачергових парламентських виборів.

Васюник додав, що кожний законопроект підготовлений у формі узгоджених позицій, а також списку розбіжностей.

Заступник глави Секретаріату Президента зазначив, що після консультацій Президента та прем’єра буде визначено подальший графік робочої групи, а також графік прийняття рішень.

Васюник також зазначив, що дата виборів може бути визначена після прийняття відповідних постанов парламенту, а також шляхом внесення змін до Указу Президента про призначення дострокових виборів.

Відповідаючи на запитання журналістів, він сказав, що питання включення до складу робочої групи голови Верховної Ради Олександра Мороза буде розглянуто на зустрічі Президента та прем’єра.

Крім цього, відповідаючи на запитання, чи є домовленість з представниками партії Регіонів щодо голосування напрацьованих законопроектів без участі фракцій СПУ та КПУ, Васюник сказав, що ще раніше Секретаріат Президента висловив свою позицію, яка зводиться до того, що і державі, і політичним силам вигідно, щоб усі необхідні рішення приймалися на консенсусній основі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.