Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США будують операційний центр для ВМС в Очакові

Захист держави 6403 перегляди

Опубліковано - 11.08.2017 21:03 | Всі новини | Версія для друку

Будівельний батальйон США Seabees провів церемонію офіційного початку будівельних робіт зі створення операційного центру на військово-морській базі в Очакові, Україна, повідомляє сайт ВМС США Navy.mil.

З 10 квітня військовослужбовці-будівельники США перебували в Очакові і працювали над укладанням контрактів, отриманням дозволів на будівництво та проведенням іншої логістичної діяльності, необхідної для втілення проекту центру морських операцій, який буде використовуватись для планування діяльності протягом майбутніх військових навчань, які проводитиме Україна.

Центр морських операцій є одним з трьох проектів, які наразі планує втілити в Очакові будівельний батальйон США Seabees.

"Початок будівництва в Україні є важливим досягненням Мобільного будівельного батальйону ВМС, - повідомив лейтенант Джейсон Макґі, - наша спроможність підвищити впевненість Європи в захисті є стратегічно важливою в Україні. Цей (новий центр) посилить здатність України себе обороняти, а також покращить інфраструктуру, зміцнить зв’язки та посилить можливості для двостороннього навчання".

Центр морських операцій - це організація з військового командування та контролю на оперативному рівні, який надає можливості гнучкого реагування на морі з використанням всього спектру морської діяльності.

Інші проекти Seabees в Очакові включають об’єкт з ремонту човнів та контрольно-пропускні пункти з огорожею по периметру.

"Ці проекти вже багато років очікують свого виконання, і кому як не «першим і найкращим» торувати шлях", - сказав Макґі, зауваживши, що Seabees дуже пишаються цими проектами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.