Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Настамнет». У Росії затриманий директор компанії, пов’язаної з постачанням турбін до окупованого Криму

Імперія «Совок» 6471 перегляд

Опубліковано - 14.07.2017 11:45 | Всі новини | Версія для друку

«Настамнет». У Росії затриманий директор компанії, пов’язаної з постачанням турбін до окупованого Криму
«Настамнет». У Росії затриманий директор компанії, пов’язаної з постачанням турбін до окупованого Криму
ФСБ Росії затримала 13 липня в Санкт-Петербурзі директора компанії «Силові машини» Романа Філіппова за підозрою в розголошенні державної таємниці.

Про це повідомляють російські інформагенції, цитуючи анонімні джерела.

Компанію «Силові машини» контролює російський олігарх Олексій Мордашов. «Силові машини» мають спільне підприємство з німецькою компанією Siemens, яка опинилася в скрутній ситуації через заборонене санкціями постачання її турбін до окупованого Криму.

Наразі неясно, чи пов’язане затримання Філіппова з питаннями щодо Криму. Після обшуків на робочому місці і вдома силовики відпустили Філіппова під підписку про невиїзд.

Компанія «Силові машини» та речник Мордашова відмовилися коментувати затримання. Сам Філіппов не був доступний для коментарів 13 липня.

Німецька компанія Siemens уклала контракт на поставку турбін для проекту в Краснодарському краї, який через Керченську протоку межує з окупованим Кримом. Нещодавно агентство Reuters повідомило, що щонайменше дві, а, можливо, й усі чотири передбачені цим контрактом турбіни доставлені до Криму в обхід європейських санкцій проти Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.