Аратта - На головну

26 липня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суд ООН у Гаазі не запроваджуватиме тимчасових заходів проти Росії

Світ навколо нас 6839 переглядів

Опубліковано - 19.04.2017 20:21 | Всі новини | Версія для друку

Суд ООН у Гаазі не запроваджуватиме тимчасових заходів проти Росії
Суд ООН у Гаазі не запроваджуватиме тимчасових заходів проти Росії
Найвищий судовий орган у системі ООН, Міжнародний суд відмовив Україні у запровадженні тимчасових заходів проти Росії за конвенцією щодо заборони фінансування тероризму.

19 квітня на відкритих слуханнях у Гаазі голова суду Ронні Абрагам заявив, що Київ мав довести, що ці тимчасові заходи мають зупинити шкоду держави-сторони конвенції, але не виконав вимоги.

При цьому Міжнародний суд постановив, що Росія має зняти обмеження з прав кримських татар.

«Росія до винесення фінального рішення у цій справі має зняти обмеження з прав кримських татар, зокрема щодо провадження діяльності своїх інституцій, включаючи Меджліс. Також Росія має забезпечити наявність освіти українською мовою», – заявив представник колегії суду під час оголошення рішення щодо тимчасових заходів у позові України проти Росії.

Міжнародний суд, вирішив, що Росія має зняти обмеження з прав кримських татар.

«Росія до винесення фінального рішення у цій справі має зняти обмеження з прав кримських татар, зокрема щодо провадження діяльності своїх інституцій, включаючи Меджліс. Також Росія має забезпечити наявність освіти українською мовою», – заявив представник колегії суду під час оголошення рішення щодо тимчасових заходів у позові України проти Росії.

Міжнародний суд ООН зобов’язав Україну і Росію виконати всі пункти Мінських домовленостей. Відповідне рішення оголосив голова суду Ронні Абрахам.

«Сторони повинні зробити все для виконання цього пакету документів, щоб урегулювати конфлікт у східних регіонах України мирним шляхом», – заявив він.

У січні Україна подала позов до Міжнародного суду проти Росії щодо порушення нею Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. На початку березня у Міжнародному суді ООН завершилися публічні слухання, які стосуються першого етапу розгляду позову, а саме – вирішення питання, чи застосувати тимчасові заходи, про які в суду просить Україна.

Україна, серед іншого, просила суд домогтися від Росії утриматися від дискримінації у Криму, зокрема зупинити чинність заборони Меджлісу кримськотатарського народу і його діяльності й розслідувати зникнення кримських татар.

Після російської анексії Криму на Донбасі триває збройний конфлікт, внаслідок якого загинули, за даними ООН, майже 10 тисяч людей. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». Росія також стверджує про «законність» захоплення Криму всупереч міжнародному праву як «відновлення справедливості».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.