Аратта - На головну

20 квітня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ольга Айвазовська оприлюднила позицію України у Мінську

Влада 6961 перегляд

Опубліковано - 23.05.2016 13:06 | Всі новини | Версія для друку

Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання на Донбасі Ольга Айвазовська.
Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання на Донбасі Ольга Айвазовська.
Під амністію в Україні потраплять тільки ті представники незаконних збройних формувань, які не чинили військових злочинів.

Про це розповіла в інтерв’ю виданню Ліга.net представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання на Донбасі Ольга Айвазовська.

«Під амністію можуть підпадати тільки ті особи, які не вчинили злочинів військового характеру, злочинів проти людяності, не проводили тортур і так далі», – сказав вона.

За її словами, перелік категорій осіб, які не повинні підпадати під амністію під час військових конфліктів визначається Римським статутом, і це дуже широкий спектр.

Айвазовська зазначила, що під амністію можуть підпадати тільки ті особи, які не вчинили злочинів військового характеру, злочинів проти людяності, не проводили тортур і так далі.

Стосовно виборів Айвазовська наголосила, що є перелік умов, без виконання яких вони не відбудуться.

«У цьому році немає ніяких перспектив організувати там вибори, а що стосується 2017 року, то складно говорити, тому що є багато непередбачуваних складових», – сказала вона.

Як повідомлялося, чергове засідання Тристоронньої контактної групи заплановане на 1 червня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.