Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: російські бойовики вже поновили обстріли з “Градів”

Захист держави 7014 переглядів

Опубліковано - 3.02.2016 20:20 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: російські бойовики вже поновили обстріли з “Градів”
Ситуація на фронті: російські бойовики вже поновили обстріли з “Градів”
Проросійські бандформування не припиняють порушувати умови перемир’я на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

З початку доби вони більше 15 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО.

Знову неспокійно було в районі тимчасово окупованих Донецька та Горлівки.

По наших опорних пунктах неподалік Первомайського ворог вів прицільний вогонь з мінометів та великокаліберних кулеметів.

По позиціях в Мар’їнці та Авдіївці бойовики застосували гранатомети різних систем. В районі Опитного та Пісків противник обстрілював наші укріплення зі стрілецької зброї.

Наші укріплення в районі Новгородського та неподалік Луганського були обстріляні з гранатометів, а по позиціях українських воїнів в Майорську працював снайпер.

На Маріупольському напрямку з селища Комінтернового, яке перебуває в так званій «сірій зоні», та наприкінці минулого року було захоплено російськими найманцями, сьогодні з 16 до 17 години були здійснені обстріли з 122-мм РСЗВ «Град» в сторону населеного пункту Саханка.

В той же час, з того ж Комінтернового з 16.05 до 16.22 окупанти гатили в сторону селища Октябр з мінометів калібру 120-мм, зенітної установки та протитанкового ракетного комплексу.

В обох випадках ці провокативні обстріли проводилися з метою звинувачення сил АТО в порушенні Мінських домовленостей.

Вчора На околицях Донецька по наших опорних пунктах в Пісках, Опитному та Авдіївці окрім гранатометів, та стрілецької зброї ворог вів вогонь з мінометів калібру 82-мм. В районі Мар’їнки працював ворожий снайпер.

З настанням сутінок противник поновив інтенсивні обстріли наших позицій в Майорську та Зайцевому. Бойовики застосували гранатомети та міномети калібру 120-мм.

Неподалік Красногорівки окупанти вели вогонь по наших укріпленнях з мінометів та великокаліберних кулеметів.

Протягом минулої доби противник 55 разів порушував умови перемир’я.



Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.