Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Охоронці Януковича із класовою ненавистю розкидали журналістів

Коаліція «С.Р.А.К.А» 6674 перегляди

Опубліковано - 30.03.2007 17:08 | Всі новини | Версія для друку

Охоронці Януковича із класовою ненавистю розкидали журналістів
Охоронці Януковича із класовою ненавистю розкидали журналістів
Під час Форуму національної єдності, охорона прем’єра Віктора Януковича завадила журналістам виконувати свою роботу.

Як передає кореспондент "Української правди", по завершенню мітингу преса чекала на анонсований раніше підхід Януковича.

Однак, коли він спустився зі сцени, охорона розштовхала штативи телекамер, і прем’єр попрямував до своїх прихильників, які скупчились біля огорожі.

Весь час, поки Янукович спілкувався з людьми, охорона, оточивши його подвійним кільцем, била по руках журналістів, які намагалася просунути диктофони та фотокамери поближче до прем’єра.

Приблизно через п’ять хвилин, коли Янукович завершив спілкування, охорона, розштовхуючи журналістів, вивела його за межі місця проведення заходу.

Водночас, за словами деяких журналістів, які прийшли на мітинг близько 14-й години, не пустили на територію заходу.

Мотивацією з боку організаторів стало те, що людей перед сценою занадто багато, тому вони будуть пускати лише операторів і фотокореспондентів.

Перед завершенням форуму на сцені було виконано пісню "Моя країна". У цей час депутати активно підспівували і пританцьовували виконавиці.

Особливо активно підспівували Раїса Богатирьова і Віктор Янукович, час від часу беручи один одного за руки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.