Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардеп Москаль натякнув, що міліціонерів за втечу Мельника не засудять

Скандал 6205 переглядів

Опубліковано - 30.09.2013 17:41 | Всі новини | Версія для друку

Нардеп Москаль натякнув, що міліціонерів за втечу Мельника не засудять
Нардеп Москаль натякнув, що міліціонерів за втечу Мельника не засудять
Судити працівників чергової зміни Ірпінського міського відділення міліції, які проґавили Мельника, немає за що.

Такий висновок на своїй сторінці у Faceboоk зробив нардеп Геннідій Москаль, прочитавши офіційну відповідь на своє звернення від Міністра внутрішніх справ Віталія Зазарченка.

«Це у відповіді на моє депутатське звернення визнав міністр МВС В.Захарченко». - пише Москаль.

Він вважає, що новий КПК ухвалювали поспіхом, а відтак статті не виписані і дозволяють довільне тлумачення.

«А все тому, що треба було терміново приймати новий КПК, в якому не до кінця логічно виписані відповідні статті». - пише Москаль.

Хоча, зауважимо, ніщо не забороняло спвробітникам МВС негайно, при отриманні сигналу тривоги від пристрою виїхати на місце перебування арештованого і встановити чи стався технічний збій, чи той дійсно порушив режим запобіжного заходу. Відповідно до ситуації або задокументувати несправність пристрою, або порушення режиму арешту. Надалі - так само ніщо не забороняло міліціонерам: вжити заходів для розшуку Мельника, повернення його на місце арешту, визначеного судом, сповістити слідчого про факт порушення режиму запобіжного заходу.

Як свідчить оприлюднений фрагмент відповіді Захарченка Москалю, цього не було зроблено.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.