Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардепи підозрюють Курченка і Клименка у контрабанді пального

Скандал 5369 переглядів

Опубліковано - 9.07.2013 14:30 | Всі новини | Версія для друку

Нардепи підозрюють Курченка і Клименка у контрабанді пального
Нардепи підозрюють Курченка і Клименка у контрабанді пального
Генпрокурора просять перевірити інформацію про причетність бізнесмена Сергія Курченка й міністра доходів і зборів Олександра Клименка до постачання контрабандного палива в Україну.

Відповідний запит Віктору Пшонці спрямували депутати від УДАРу Артур Палатний, Андрій Путілов і ще три нардепи, він був зачитаний у Верховній Раді у п’ятницю.

У запиті, який опублікований на сайті INTV, говориться про те, що 1 мільйон тон палива зі спожитих в Україні узявся невідомо звідки: цей обсяг не був виготовлений та не імпортувався, ні акцизний збір, ні ПДВ з нього не оплачені.

Посилаючись на ЗМІ, нардепи заявляють, що "таке паливо контрабандою поставляється на територію України через компанії, пов’язані із Сергієм Курченком".

"З нашої точки зору, такий обсяг контрабанди може свідчити про співучасть міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якому підпорядковуються і митні, і податкові органи", - зазначають депутати.

За їхніми даними, у зв’язку з цим держбюджет недоотримав цього року понад 12,5 млрд. грн.

Крім того, скупка у держкомпаній "Укргазвидобування" і "Укрнафта" скрапленого газу за зниженими цінами може призвести до недоотримання держбюджетом понад 1,5 млрд. грн., інформують депутати генпрокурора, посилаючись на ЗМІ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.