Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально

Пістолетне право 5100 переглядів

Опубліковано - 9.04.2013 20:19 | Всі новини | Версія для друку

У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально
У ГПУ вважають, що відмова нардепу в участі в засіданні уряду - це нормально
Генеральна прокуратура відмовилася розглядати законність постанови Кабміну № 147, яка обмежує участь народних депутатів України в засіданнях уряду.

Про це йдеться у офіційній відповіді Генпрокуратури на депутатський запит першого заступника голови регламентного Комітету ВР, народного депутат від «УДАРу» Валерія Карпунцова, повідомила прес-служба партії.

У відповіді на звернення, Генпрокуратура, фактично, порадила депутатам звертатися до Уряду за дозволом брати участь у засіданнях кабінету міністрів, хоча саме уряд і обмежив постановою участь депутатів у своїх засіданнях.

«Відповідно до закону, перевіряти відповідність нормативно-правових актів вимогам Конституції та законів України, а при виявленні порушень - вносити подання з вимогою скасування акту має Генпрокуратура. Проте, Генеральна прокуратура вирішила, що це не її компетенція, а компетенція органу, який ухвалив незаконний акт», - зазначив Карпунцов.

«УДАРівець» наголошує, що ситуація, коли Генпрокуратура заявляє про свою некомпетентність, а перекладає відповідальність на уряд вказує на те, що керівництво держави робить все, щоб нівелювати роль парламенту в Україні. «Влада взялася за повне знищення парламентаризму в Україні. Про це свідчать систематичні дії, спрямовані на дискредитацію українського парламенту в очах громадськості та світової спільноти, зведення нанівець ролі народних депутатів України, обмеження їхніх прав та повноважень», - сказав депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.