Аратта - На головну

26 липня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фірташ банкрутить облгази для “Газпрому”?

Газоват 5337 переглядів

Опубліковано - 17.01.2013 17:59 | Всі новини | Версія для друку

Фірташ банкрутить облгази для “Газпрому”?
Фірташ банкрутить облгази для “Газпрому”?
Хвиля банкрутств облгазів, яка захлеснула Україну в січні, робиться бізнесменом Дмитром Фірташем на користь “Газпрому”.

Фірташ не є кінцевим власником облгазів. “Зачистка” бізнесу, яку він проводить, робиться для тієї компанії, яка буде “приймати справи” у Фірташа. Мова йде про “Газпром”, – цитує члена наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрія Корольчука LB.ua.

На думку експерта, банкрутства дозволять уникнути в майбутньому судових розглядів в питанні правильності приватизації. “А так після банкрутства будуть створені 2-3 компанії, які отримають ліцензії і будуть далі займатися постачаннями газу. Адже реально, початок банкрутства за 2 млн гривень – це вже смішно”, – упевнений Корольчук. Він також вважає, що спеціально для цього не було продовжено заборону на банкрутство облгазів.

“Головна мета таких кроків – це передача в майбутньому “зачищених” облгазів “Газпрому”. Без боргів, без претензій, без поганої історії”, – резюмує експерт.

Обласні господарські суди на початку січня відкрили провадження у справах про банкрутство десятка газопостачальних компаній – “Криворіжгаз”, “Чернігівгаз”, “Харківміськгаз”, “Сумигаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Закрапатгаз”, “Миколаївгаз”, “Дніпрогаз”, “Луганськгаз” та “Вінницягаз”.

Із зазначених облгазів, “Дніпрогаз”, “Харківміськгаз” і “Криворіжгаз” раніше контролювалися структурами російського бізнесмена Віктора Вексельберга. У середині 2012 року основним власником компаній опосередковано стала компанія Vijaya Universal Limited (Британські Віргінські острови). Інші підконтрольні бізнесменові Дмитру Фірташу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.