Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту

Влада 5757 переглядів

Опубліковано - 29.11.2012 17:56 | Всі новини | Версія для друку

Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту
Вперто проштовхуючи валютний податок, оточення гаранта зневажає навіть пропрезидентську більшість парламенту
Заступник Голови Верховної ради України Микола Томенко заявив, що у справі так званого 15% валютного податку оточення Президента зневажає не лише суспільство, а й більшість Верховної Ради.

Так Томенко прокоментував заяву голови комітету НБУ з протидії недобросовісних валютних операцій Юрія Горшкова про те, що законопроект про 15% податок на продаж валюти найближчим часом буде внесений до Верховної Ради, повідомила прес-служба «Батьківщини».

Віце-спікер Парламенту нагадав, що даний проект закону не виносився на голосування у Верховній Раді, оскільки представники абсолютної більшості депутатського корпусу, в тому числі і провладної більшості, висловилися проти його розгляду, не знайшовши в ньому ні соціальної справедливості, ні економічної ефективності.

Томенко зауважив, що дане прагнення керівництва Національного банку, яке фактично входять в так звану «сім’ю Президента», означає, що для того, щоб врятувати фінансову та соціально-економічну ситуацію, до якої влада довела, «необхідно взяти за основу ідею інвестувати в українську економіку не за рахунок олігархів чи фінансово-політичних кланів і груп, а за рахунок простих громадян».

«І той факт, що далі Національний банк намагається повернутися до цього законопроекту лише з технічними поправками, це зневага не лише до усіх громадян, а й зневага до парламентської більшості, зокрема Партії регіонів, яка переконливо доводила, що лише після серйозного доопрацювання, за погодженням з експертами і фахівцями та при суспільній згоді, можлива поява цього документу», - наголосив Микола Томенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.