Аратта - На головну

26 липня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісар вірить, що за певних умов Україна може через рік підписати угоду про асоціацію

Світ навколо нас 4743 перегляди

Опубліковано - 29.11.2012 16:07 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісар вірить, що за певних умов Україна може через рік підписати угоду про асоціацію
Єврокомісар вірить, що за певних умов Україна може через рік підписати угоду про асоціацію
Комісар ЄС з розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вірить у можливість підписання Угоди про асоціацію з Україною у листопаді 2013 року.

Про це він заявив у Стокгольмі під час виступу на Форумі громадянського суспільства і «Східного партнерства».

«Я вірю, що Вільнюський саміт («Східного партнерства») може побачити підписання Угоди про асоціацію, включаючи глибоку та всебічну зону вільної торгівлі з Україною», - сказав він.

«Однак для того, щоб це сталося, сильна відданість Європейського Союзу продовжувати політичну асоціацію та економічну інтеграцію з Україною має віддзеркалюватися у визначених діях українського уряду та нового парламенту щодо добре відомих та неодноразово висловлених стурбованостей», - додав Фюле.

Як повідомлялося раніше, європейські ЗМІ повідомили, що Чеська Республіка, Литва, Польща і Словаччина хочуть підписати торгову угоду і угоду політичну асоціацію на саміті країн Східного партнерства, який відбудеться у Вільнюсі восени 2013 року.

Як відомо, Україна та ЄС розпочали переговори щодо угоди про асоціацію в 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня цього року угода була парафована сторонами.

У ЄС неодноразово заявляли, що підписання угоди можливе тільки після того, як Київ виконає ряд вимог, серед яких – припинення переслідування опозиції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.