Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Туреччина створює податковий рай для високих технологій

Світ навколо нас 6298 переглядів

Опубліковано - 29.05.2012 22:34 | Всі новини | Версія для друку

Туреччина створює податковий рай для високих технологій
Туреччина створює податковий рай для високих технологій
Поки в одних країнах ще лише говорять про потенціал комп’ютерної галузі, Туреччина вирішила не втрачати більше часу й серйозно замислилася над звільненням високотехнологічних фірм від податків.

Туреччина має намір сприяти розвиткові високотехнологічного сектору економіки й інтернет-бізнесу за допомогою податкових пільг, - повідомляє DW - Німецька хвиля.

Інвестори звільняються від сплати податків упродовж перших п’яти років. Уряд в Анкарі вже підготував відповідний законопроект і передав його на розгляд до парламентських комісій, цитує турецького міністра промисловості Ніхата Ергюна інформаційне агентство AFP з посиланням на газету «Milliyet».

Таким чином уряд сподівається сприяти заснуванню молодих підприємств і залученню більшої кількості капіталовкладників. Отже, Анкара йде шляхом створення чогось на зразок власної Кремнієвої долини. Як функціонує каліфорнійський оригінал, президент Туреччини Абдулла Гюль міг побачити на власні очі під час свого нещодавнього візиту до США. У поїздці його супроводжував і міністр промисловості.

За американським зразком

Тепер Туреччина планує не лише звільнити інтернет-фірми та комп’ютерні компанії від сплати податків на прибуток, але й дозволити інвесторам у галузі високих технологій списувати податкову заборгованість, яка накопичилася в підрозділах їхніх фірм, що зайняті в інших сферах. Як повідомляється, перевагами зможуть скористатися як турецькі, так й іноземні бізнесмени. За словами Ергюна, законопроект орієнтується на рамкові умови, що панують у Сполучених Штатах.

Високотехнологічний сектор економіки в Туреччині ще відносно обмежений. Водночас висловлюються сподівання, що вже наступного року його частка в загальному експорті країни перевищить десять відсотків.

Від «Аратти». В Україні, при її 135 податках, таке може наснитися лише в страшному сні Азарова чи Януковича.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.