Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями

Технології 7197 переглядів

Опубліковано - 16.03.2012 13:48 | Всі новини | Версія для друку

У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями
У Америці пропоноють боротися з українскими хакерами інвестиціями, а не в’язницями
Популярний американський журнал Computerworld присвятив Україні величезну статтю, в якій автор називає нашу країну “раєм для хакерів”.

Автор Тейлор Армердінг також акцентує, що українські кіберзлочинці добре відомі в світі і становлять неабияку загрозу для багатьох країн.

За словами Армердінга, найбільшою помилкою нещодавно заарештованих членів хакерської групи LulzSec стало те, що вони займалися злочинною діяльністю на території США і країн Європи.

Водночас, в Україні, пише Армердінг, їм би не довелося боятися за свою свободу.

Він наводить приклад, коли заарештовані в 2010 році українські хакери за допомогою хробака Conficker вкрали 72 млн доларів з банківських рахунків в США.

"За океаном зловмисникам загрожує до 6 років ув’язнення, але в Україні їх випустили через кілька місяців, а слідство у справі триває й досі", - зазначає Армердінг.

Він пояснює таке роздолля для хакерів відсутністю законодавства та сучасних правозастосовних практик при боротьбі з кіберзлочинністю.

Однак, на думку незалежних експертів, проблема набагато глибша і небезпечніша.

За словами цитованого в статті колишнього співробітника Washington Post і автора блога KrebsonSecurity.com Брайана Кребса, єдине, що заважає результативній боротьбі з кіберзлочинністю - відсутність дієздатної правоохоронної системи.

Автор статті також наголошує, що головною проблемою України є бідність, тому інвестиції в економіку, ймовірно, виявляться більш ефективними, ніж спроби кримінального переслідування хакерів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.