Аратта - На головну

20 квітня 2026, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Апеляційний суд залишив скаргу Тимошенко без задоволення

Пістолетне право 4530 переглядів

Опубліковано - 23.12.2011 14:22 | Всі новини | Версія для друку

Апеляційний суд залишив скаргу Тимошенко без задоволення
Апеляційний суд залишив скаргу Тимошенко без задоволення
Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського райсуду, яким Юлію Тимошенко було засуджено до семи років ув’язнення.

Про це повідомила прес-служба «Батьківщини».

Відповідне рішення зачитала головуюча на засіданні суддя Олена Сітайло після того, як судді пробули в нарадчій кімнаті всього годину.

«Апеляційний суд Києва ухвалив залишити без змін рішення Печерського райсуду Києва від 11 жовтня 2011 року», - зачитала вона.

Колегія суддів також відхилила ряд клопотань на окремі постанови суду, які подавав захист Юлії Тимошенко.

Повний текст ухвали буде оголошено 29 грудня о 16:00 в приміщенні Апеляційного суду Києва.

Як повідомлялося раніше, Печерський районний суд м. Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення владних повноважень під час переговорів з укладення газових контрактів з ВАТ «Газпром».

Цей вирок був визнаний політичним переслідуванням у країнах ЄС, США, Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.