Аратта - На головну

17 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Переговори з ЄС завершено, але залишилася українська проблема верховенства права

Політика 5747 переглядів

Опубліковано - 19.12.2011 16:23 | Всі новини | Версія для друку

Переговори з ЄС завершено, але залишилася українська проблема верховенства права
Переговори з ЄС завершено, але залишилася українська проблема верховенства права
Голова Європейської Ради Герман ван Ромпей заявляє, що переговори про Асоціацію завершені, але залишаються неузгодженості.

Про це він заявив на початку пленарної сесії.

"Ми можемо публічно заявити, що переговори про асоціацію завершені. Це була непроста робота", - сказав він.

Водночас він наголосив, що якість та перспектива стосунків України з ЄС проходить випробування певними неузгодженостями.

"Ці занепокоєння поставлені у залежність від їх вирішення і остаточної ратифікації нашої угоди. Підтримка принципів верховенства права є дуже важливими як для України так і для Європи", - сказав він.

"Наші занепокоєння пов'язані з певною заполітизованістю судової системи в України, і власне показовою є справа Тимошенко. Разом з тим ключовим моментом є обов'язкове дотримання міжнародних стандартів. Також йдеться про свободу ЗМІ, про свободу зібрань", - зазначив Ван Ромпей.

"Пане Президенте, ці принципи закладені у програмі східного партнерства і ці цінності мають вирішальну вагу у зближенні України з ЄС", - додав він.

Ван Ромпей також наголосив на необхідності проведення чесних парламентських виборів наступного року.

"Шлях до них має бути відкритим для всіх кандидатів", - зазначив він.

Він також зазначив, що цей саміт, завершення переговорів – "це не кінець процесу".

"Нам необхідно побачити подальший прогрес на тих ділянках, про які я щойно згадав", - наголосив він.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.