Аратта - На головну

7 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політика – це я. Або як Путін велів подолати екстремізм в Мережі

Світ навколо нас 7366 переглядів

Опубліковано - 6.12.2006 21:47 | Всі новини | Версія для друку

Політика – це я. Або як Путін велів подолати екстремізм в Мережі
Політика – це я. Або як Путін велів подолати екстремізм в Мережі
Президент Росії Володимир Путін заявив, що його “особливо турбує” легка доступність в Інтернеті і в книжкових магазинах матеріалів, що пропагують екстремізм.

“І читає їх в основному молодь”, - підкреслив він, повідомляє Lenta.Ru.

Путін відзначив, що покарання за екстремістську діяльність повинне бути невідворотним і таким, що відповідає тяжкості скоєного, відзначивши, що в законі про протидію екстремізму існують правові проблеми.

За його словами, протидія екстремізму є першочерговим завданням не тільки держави, але і структур громадянського суспільства і політичних партій. “Наші зусилля не можна вважати ефективними”, - відзначив Володимир Путін.

Президент вважає, що необхідно вести просвітницьку роботу, роз’яснення небезпеки екстремістської діяльності як для держави в цілому, так і для людини окремо.

Путін підкреслив, що з таким завданням можуть справитися тільки політичні партії, які “мають свої структури по всій країні і знаходяться в постійному діалозі з людьми”.

Чинне виборче законодавство, за словами Президента, містить правові бар’єри, що попереджають участь у виборах екстремістських об’єднань. Він подякував депутатам Держдуми за прийняті законодавчі акти, відзначивши, що вважає їх своєйасними і правильними.

За словами очільника держави, в період виборів іде “цілком природна боротьба за голоси виборців”, яка “може перерости в екстремізм”. “Тому відповідальність партій за збереження громадської стабільності в період виборів зростає багатократно”, - підкреслив Путін.

Він уточнив, що має на увазі вибори в Держдуму в 2007 році і в законодавчі збори 14 суб’єктів федерації. Крім того, за інформацією агентства ІТАР-ТАРС, Президент погодився з ідеєю перетворити Раду Федерації на Палату регіонів.

Про все це Володимир Путін говорив на зустрічі з лідерами політичних партій Росії в своїй резиденції.

Від "Аратти". Якщо взяти до уваги рівень демократії та свободи слова в Росії, то в категорію "екстремізм" може потрапити будь-яка інформація, що розходиться з офіційним курсом Кремля.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.