Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна збереже танкову промисловість

Економіка Регіон: Харківська область 11461 перегляд

Опубліковано - 28.10.2006 16:43 | Всі новини | Версія для друку

Основний бойовий танк “Оплот” (КБ ім.О.О.Морозова)
Основний бойовий танк “Оплот” (КБ ім.О.О.Морозова)
Міністр промполітики Анатолій Головко вважає, що танкова промисловість України безумовно повинна бути збережена.

Як повідомили у прес-службі Харківської облради, свою позицію міністр висловив під час відвідин у п'ятницю ДП «Завод імені Малишева» – головного виробника бронетехніки в Україні.

За словами Головка, Україна повинна залишатися державою, яка виготовляє бронетанкову техніку і продає її за кордон.

«Ми сьогодні розуміємо, що бронетехніка потрібна і що найближчим часом і танки, і бронемашини матимуть попит», - вважає Головко. За його словами, сьогодні виробництво спеціальної техніки є нерентабельним. Витрати, які припадають на її виробництво, роблять наші машини неконкурентоспроможними на світовому ринку озброєнь.

Щоб уникнути цього, на заводі імені Малишева продовжується реструктуризація виробництва. Саме цій темі була присвячена робоча нарада за участю міністра промислової політики.

За словами Головка, зараз визначаються підприємства, які мають вирішальне значення у виробництві бронетанкової техніки. На базі цих заводів буде створено концерн (корпорацію).

Оцінюючи ситуацію на заводі імені Малишева, міністр назвав її не «дуже хорошою, але й не гнітючою». Головка зокрема непокоїть кадровий потенціал підприємства. У кваліфікації інженерів і спеціалістів він аніскільки не сумнівається, але середній вік працівників міністр вважає проблемою. Тому одним з головних завдань назвав залучення на завод молоді.

Крім того міністр запевнив, що програма модернізації танків Т-64 буде завершена і профінансована в повному обсязі.
О.О. Морозов
О.О. Морозов
До теми: 29 жовтня - народився Олександр Олександрович Морозов (1904 - 1979), видатний радянський конструктор танків і бронетехніки, учень і соратник легендарного конструктора танка Т-34 М.Кошкіна, після смерті якого в 1940 році, був призначений головним конструктором Т-34. Іменем Морозова назване Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування (ХКБ ім.О.О.Морозова) - світовий лідер із створення бронетехніки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.