Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені вивели формулу щастя

У світі науки 13967 переглядів

Опубліковано - 7.10.2010 05:13 | Всі новини | Версія для друку

Щасливим може стати кожен - упевнені вчені
Щасливим може стати кожен - упевнені вчені
Щасливими можуть стати всі, запевняють вчені, головне - спілкуватися з правильними людьми, ходити на правильну роботу і любити свою сім’ю.

Група вчених з Європи і Австралії протягом 24 років проводила опитування серед мешканців своїх країн з метою вивести формулу щастя. Після закінчення дослідження вчені дійшли висновку, що стати щасливим можуть всі.

Дослідники довели, що почуття задоволення життям і відчуття щастя піддаються управлінню і залежать від цілком конкретних параметрів.

На перше місце вчені поставили емоційну врівноваженість партнера. "Незалежно від тривалості відносин, щасливими виявилися лише ті пари, де партнери емоційно врівноважені", - пояснює керівник дослідження доктор Хідей.

На другому місці - життєві пріоритети: "Люди, у яких в житті найбільшу цінність становить сім'я, більш щасливі, ніж ті, які вважають абсолютним пріоритетом матеріальні цінності і кар'єру. Така ситуація характерна і для чоловіків, і для жінок. Але все-таки одна гендерна відмінність є: жінки, партнер яких ставить понад усе сімейні цінності, набагато щасливіші за тих, чиї супутники орієнтовані на матеріальні цінності".

На третьому місці - співвідношення роботи та відпочинку. "Для чоловіків і для жінок недостатній час, зайнятий роботою, значно гірше позначається на емоційному стані, ніж надмірна завантаженість роботою. А найсильніше травмує психіку відсутність роботи", - коментують вчені результати дослідження.

Наступним параметром, від якого залежить відчуття щастя, вчені назвали вагу: "Для чоловіків нестача ваги набагато більш серйозний недолік, ніж її надлишок, недобір у вазі викликає і загальну незадоволеність життям. Для жінок надмірна вага викликає тільки легке відчуття незадоволеності, а в середньому товсті жінки життям цілком задоволені", - підсумував доктор Хідей.
Люди, незпадоволені своїм життям, прагнуть до перегляду телевізора
Люди, незпадоволені своїм життям, прагнуть до перегляду телевізора
Щасливі люди більше читають, а нещасні дивляться телевізор

Британські вчені провели дослідження, під час якого встановили, що щасливі люди більше читають, а нещасні прагнуть до перегляду телевізора.

Більше 30 тисяч людей стали учасниками великомасштабного дослідження, респондентам пропонувалось відповісти на питання про те, як вони проводять вільний час і оцінити при цьому свій настрій і душевний стан.

Згідно результатів дослідження, люди, які вважають себе щасливими виявилися більш соціально активними, вони більше спілкувалися з людьми, читали і ходили до церкви. У свою чергу люди, які незадоволені своїм життям, більше часу проводили біля телевізора, такі люди дивляться телевізор на 28% більше ніж щасливі люди.

Також автори дослідження встановили, що у 51% нещасних людей є багато додаткового часу, який вони не знають, як витратити. У щасливих людей навпаки, вільний час виявився лише у 19% опитуваних.

Нагадаємо, раніше вчені довели, що за хорошого настрою через особливості роботи мозку люди здатні бачити більше, ніж у поганому.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.