Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Напередоні свята Незалежності у центрі Одеси сталася кривава трагедія

Кримінал Регіон: Одеська область 7099 переглядів

Опубліковано - 25.08.2010 11:07 | Всі новини | Версія для друку

Напередоні свята Незалежності у центрі Одеси сталася кривава трагедія
Напередоні свята Незалежності у центрі Одеси сталася кривава трагедія
Вночі 24 серпня в Одесі на Соборній площі в центрі міста вбили 21-річного Романа Трачова.

Про це повідомила «Gazeta.ua».

«Біля десятої вечора він гуляв з другом Євгеном Совком. На них напали шестеро чоловіків, один з них дістав ніж з черевика і штрикнув Романа в живіт. Ще п’ять хвилин хлопець утримував рукою нутрощі, які почали вивалюватися, а потім впав», - розповів виданню глава Одеської організації партії «Братство» Дмитро Лінько про подію.

За словами Лінька, Роман не належав до жодних організацій в місті, але був націоналістом. Він повідомив також, що Совка затримала міліція і його допитули цілий день 24 серпня.

В одному з професійних журналістських блогів з’явилася інформація про те, що одного з нападників на ім’я Марк міліція затримала. На його тілі була нанесена татуїровка у вигляді перекресленої свастики.

Тим часом у місцевої міліції своя версія, яка в корені відрізняється від озвученої «Братством» і Євгеном Совком.

Інформацію про смерть газеті «Сєгодня» підтвердив співробітник Центру громадських зв’язків облУВС Володимир Шаблієнко.

За його словами, о 20:20 на лінію «102» поступило повідомлення про те, що поблизу фонтану біля Спасо-Преображенського кафедрального собору лежить людина з ножовим пораненням. «Швидка» забрала пораненого, яким виявився хлопець 1989 року народження. Він був доставлений до лікарні в шоковому стані, де помер через 15 хвилин.

Опитавши свідків і знайомих загиблого, правоохоронці встановили, що молода людина разом з другом після спільного вживання спиртних напоїв безпідставно спровокували бійку з невідомим, який йшов з дівчиною. Чоловіка повалили на землю і почали бити.

Той, обороняючись, вихопив ніж і наніс поранення одному з нападників - Роману, після чого втік з місця злочину разом з супутницею.

Нагадаємо, що 17 квітня 2009 року в Одесі в результаті нападу групи так званих «антифашистів» загинув активіст громадської організації «Січ», студент одного з учбових закладів Максим Чайка.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.