Аратта - На головну

24 квітня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Янукович вважає прямий відхід від його програми - маленькими недоліками

Влада 3654 перегляди

Опубліковано - 3.08.2010 18:30 | Всі новини | Версія для друку

Президент Янукович вважає прямий відхід від його програми - маленькими недоліками
Президент Янукович вважає прямий відхід від його програми - маленькими недоліками
Президент України Віктор Янукович переконаний, що прийняття Податкового кодексу матиме суттєвий позитивний вплив на національну економіку та бізнес.

Про це Глава держави заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Сімферополі.

«Те, що ми сьогодні пішли на прийняття у найкоротші терміни Податкового кодексу, дасть величезні плюси економіці, бізнесу, промисловості, інвесторам», – наголосив Президент.

«Ми станемо державою із зрозумілою податковою політикою», – переконаний Янукович. Адже сьогодні, зазначив він, чиновницьке свавілля може перекреслити, звести нанівець будь-які зусилля бізнесменів, суспільства, регіонів тощо.

«Кодекс усіх ставить у рамки, тому я виступав за те, щоб він був підготований якнайшвидше», – підкреслив Президент. За словами Глави держави, сьогодні зроблено велику роботу, але є у документі й певні недоліки, які нині потрібно виправляти.

«Думаю, це буде зроблено найближчим часом», – резюмував Віктор Янукович.

Замість післямови. Складається враження, що гарант або не читає «Урядовий кур'єр», або спеціально для нього друкують щось подібне, але з іншим текстом. Бо той проект, що нині оприлюднено засвідчує одне: державний курс на люмпенізацію населення України і жорстке придушення підприємницької ініціативи.

Чи Віктор Федорович вважає бізнесом тільки те, що належить до власності його спонсерів-олігархів?

Може за справами наш гарант підзабув свою програму, з якою він йшов на вибори? Адже, як ми не намагалися - не знайшли жодної згадки про обіцяні ним податкові канікули для малого бізнесу.

Натомість - з тексту випливає, що держава, збільшуючи податковий тиск на малий бізнес має намір просто перетворити мільйони громадян або у безробітних, або у тіньовиків. А тіньовий бізнес - невичерпне джерело корупції чиновників.

Якщо це невеличкі недоліки, то що ж тоді велика брехня?
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.